De menselijke maat

MoBius consult is geen anonieme organisatie. Wij zijn moBius consult. Wij zijn degenen waar u contact mee heeft. Wij staan voor u klaar en wij staan voor elkaar klaar, om u beter van dienst te zijn. Onze taak is om ingewikkelde technische zaken op duidelijke wijze te communiceren, met u, met overheden en met de andere leden van het ontwerpteam.

Het team

Aike
van Ruitenbeek

bouwfysica
akoestiek
duurzaam bouwen

a.ruitenbeek@mobiusconsult.nl
0343 512886

Arnold
Hietland

omgevingslawaai
duurzaam bouwen

a.hietland@mobiusconsult.nl
015 2159600

David
van Dijk

omgevingslawaai


d.vandijk@mobiusconsult.nl
015 2159600

Edward
Prendergast

bouwfysica
duurzaam bouwen
onderzoek

e.prendergast@mobiusconsult.nl
0343 512886

Eric
Reijm

brandveiligheid


e.reijm@mobiusconsult.nl
0343 512886

Erik
de Bakker

Bouwfysica
installatietechniek

e.debakker@mobiusconsult.nl
015 2159600

Francine
Huijsmans

bouwfysica
akoestiek
duurzaam bouwen

f.huijsmans@mobiusconsult.nl
015 2159600

Jef
Schelfhout

Ondersteuning


j.schelfhout@mobiusconsult.nl
0343 512886

Maurice
Maassen

Bouwfysica
Akoestiek

m.maassen@mobiusconsult.nl
015 2159600

Menno
van Rhijn

bouwfysica
akoestiek
duurzaam bouwen

m.vanrhijn@mobiusconsult.nl
0343 512886

Mirjam
Beyaard

brandveiligheid


m.beyaard@mobiusconsult.nl
0343 512886

Peter
Boll

brandveiligheid


p.boll@mobiusconsult.nl
015 2159600

Peter
Erdtsieck

bouwfysica
duurzaam bouwen
installatietechniek

p.erdtsieck@mobiusconsult.nl
0343 512886

Reinier
Scholten

bouwfysica
omgevingslawaai
duurzaam bouwen

r.scholten@mobiusconsult.nl
015 2159600

Theo
Selten

brandveiligheid


t.selten@mobiusconsult.nl
0343 512886

Yvonne
Schuller

Bouwfysica
brandveiligheid
duurzaam bouwen

y.schuller@mobiusconsult.nl
0343 512886

Werken bij

Wil je deel uitmaken van een hecht team en daarbinnen eigen verantwoordelijkheid dragen? Bij ons gaan een professionele instelling en een losse, informele werksfeer moeiteloos samen. Wij willen onszelf blijven ontwikkelen in ons vakgebied en zijn actief betrokken bij de verdere uitbouw van ons bureau. Spreekt dit jou aan? Heb je behalve een technische achtergrond ook een kritische instelling en beschik je over overtuigingskracht?

Wij hebben vertrouwen in de toekomst en zijn aan het groeien. Daarom zijn we regelmatig op zoek naar nieuwe adviseurs voor onze verschillende vakgebieden. Bij moBius consult kun je aan de slag in Delft of Driebergen. Interesse? Reageer op de vacatures die je hier aantreft, of stuur een open sollicitatie.

Visie

In onze projecten proberen wij gebouwen duurzamer te maken. Dat is niet alleen ons werk, dat is ook onze overtuiging. MoBius consult als organisatie onderneemt zo duurzaam mogelijk. Dat voeren we door in ons kantoorpand, bij onze inkopen en hoe we werken als team. Duurzaamheid maakt integraal onderdeel uit van ons gecertificeerde kwaliteitssysteem.

Van ons eigen kantoor in Driebergen hebben wij een zeer duurzaam, zeer energiezuinig transformatieproject gemaakt. Meer informatie vindt u hier.
De producten die wij inkopen zijn zo veel mogelijk duurzaam, fair-trade en biologisch. Diensten nemen wij vooral af bij lokale leveranciers en partijen die duurzaamheid net zo belangrijk vinden als wij.

Ons personeelsbeleid is gericht op een open en eerlijke relatie tussen werkgever en werknemer. Elke collega in ons team heeft veel eigen verantwoordelijkheid en kan flexibel zijn of haar werktijden indelen.
MoBius consult is lid van NLingenieurs en is ISO 9001 gecertificeerd.

Publicaties

Omdat wij nieuwsgierig zijn en ons voortdurend willen verbeteren doen wij regelmatig onderzoek. De kennis die wij zo ontwikkelen passen wij toe in onze algemene adviespraktijk en natuurlijk in specifieke vragen van u als opdrachtgever.

Bekijk onze publicaties

Hoewel onze onderzoeken praktische, direct toepasbare kennis opleveren, zijn ze van wetenschappelijk niveau. Regelmatig worden bij ons afstudeerprojecten uitgevoerd door studenten van technische universiteiten en hogescholen.

Door moBius Consult als adviseur bij uw projecten te betrekken heeft u directe toegang tot de kennis die wij door ons onderzoek beschikbaar krijgen

De band van moBius

De band van Möbius vormt de perfecte weergave van de manier waarop wij bij moBius consult uw vraagstukken benaderen: vanuit onverwachte invalshoeken komen we tot creatieve en praktische oplossingen. Hiervan profiteert u bij omvangrijke, integrale projecten maar ook bij de uitvoering van uw deelopdrachten.